понедельник, 11 августа 2014 г.

Развод в ГАИ під умовною назвою «Номерний знак»

На официальном сайте департамента ГАИ в Харьковской обл. http://dai.kharkov.ua/online-news/2984.html 

Державтоінспекція Харківщини проводить цільові заходи під умовною назвою «Номерний знак»Державтоінспекцією Харківської області продовжується проведення цільових профілактичних заходів по виявленню фактів порушення Правил дорожнього руху щодо керування водіями транспортними засобами без державних номерних знаків, а також тих, які не відповідають вимогам Правил дорожнього руху.
Тільки за добу працівниками Державтоінспекції Харківської області виявлено та задокументовано близько 80 фактів керування транспортними засобами без номерних знаків.
Державтоінспекція нагадує, що відповідно до ч. 6 ст 121 КУпАП, керування транспортним засобом не зареєстрованим або не перереєстрованим у встановленому порядку, без номерного знаку або який не належить даному транспортному засобу, або не відповідає вимогам стандартів, закріпленому у невстановленому місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані 20 метрів, перевернутими та неосвітленими. За вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн.
У випадку повторного вчинення порушення протягом року, за ч. 7 ст. 121 КУпАП,  передбачено штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 год., або оплатне вилучення транспортного засобу чи без такого.
Санкції по даній статті приймаються судовими органами з постановкою транспортного засобу на майданчик тимчасового утримання транспорту.

Хотелось бы обратить внимание, на основное и самое главное! що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів!

 ч. 6 ст 121 КУпАП Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -

вкратце скажу так, решетка   

 пластик (прозрачный, не тонированный)

никак не ухудшают и позволяют четко определить символы номерного знака с расстояния двадцати метров. Будьте внимательны не видитесь на разводы, и удачи Вам на дороге! 

Популярные сообщения


Интернет реклама УБС