пятница, 15 августа 2014 г.

ВНИМАНИЕ!!! ЯМЫ!! Приведем город в порядок! (ОБРАЗЕЦ Заявления)


Надоело ездить по старым ямам ?!. Предлагаю КАЖДОМУ взять на себя хотя бы по паре самых ядреных ям и уже будет лучше!

Начальнику Управління ДАІ УМВС
 України в Харківської області
                                                                  вул. Шевченко, 26, м.Харків, 61013
Від: 

ЗАЯВА

Згідно ст.2 Закону України «Про міліцію» одним з основних завдань міліції є «…забезпечення безпеки дорожнього руху…». Відповідно до Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. N 341 «Державтоінспекція відповідно до покладених на неї завдань…. здійснює контроль за дотриманням правил утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів та правил користування ними…».


Після танення снігу у місті Харків на ділянці вулиці__________________утворівся ряд вибоїни дорожного покріття що розташовані _______(фото 1), _____(фото 2)... (номера фотознімків підписані на зворотній стороні). Наявність даних вибоїн значно ускладнюють рух транспортних засобів. Кількість та розміри вибоїн на даній ділянці перевищує гранично допустимі показники, передбачені п.3.1.1 ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізнодорожні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

На підтвердження моїх слів додаються фотознімки данних вибоїн на позначеній ділянці вулиці _________ (див. Додатки).

Спираючись на вищевказане, вибоїни призводять до ушкодження ходової частини автомобілів та ускладнюють рух транспортних засобів, примушують водіїв до екстренного гальмування, маневрування та виїзду на зустричну смугу напрямку руху, що може спричиняти виникнення аварійних ситуацій. 

Згідно ч.10 ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» і ч.12 ст.10 Закону України «Про міліцію», на ДАІ покладено забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль, в тому числі, шляхом проведення перевірок за виконанням підприємствами, закладами, організаціями, незалежно від форм власності, законів, правил і нормативів, в сфері дорожнього руху. Також, згідно ч.1, ст.6 КУПАП, органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування розробляють та здійснюють заходи, направлені на запобігання адміністративних правопорушень, виявлення і усунення причин та умов, які сприяють їх виникненню.

Керуючись засадами Інструкції з питань діяльності підрозділів державно-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України №111 від 27.03.2009, а саме п. 3.16, 3.2, 3.6, 5.2.1

ПРОШУ:
1. Провести перевірку викладених у заяві фактів.
2. Виявити установу, організацію, фізичну чи юридичну особу, що відповідальна за утримання зазначеної ділянки проспекту в стані, що відповідає діючим стандартам та нормам.
3. Відповідно до своїх повноважень звернутися до встановленої установи, організації, фізичної чи юридичної особи з вимогою усунути порушень правил утримання автомобільних доріг та вулиць у терміни зазначені у ДСТУ 3587–97.
4. Виявити посадову особу відповідальну за недотримання правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні зазначеної ділянки проспекту.
5. Скласти відносно цієї особи протокол про адміністративне правопорушення згідно ст. 128-1 Кодексу про адміністративні правопорушення України та доправити протокол до суду.
6. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вчинені Управління ДАІ ГУМВС України у Харківській області дії на виконання цієї заяви, забезпечивши мені тим самим моє конституційне право на оскарження до суду чи органів прокуратури дій Управління в разі його бездіяльності.


Додатки: фото 

дата                                                                    підпис

Популярные сообщения


Интернет реклама УБС